حجاب از منظر مقام معظم رهبری

بیانات آقا....


ببینید این حجاب ، بیرق و علم یک دین است که آن دین مبنایش مخالفت با هوای نفس است.
تمدن غرب مبنایش موافقت با هوای نفس است. اگر بتوانید این را نشان دهید که یک دختر و زن می خواهد مخالفت کند با هوای نفسش، این آغاز فروپاشی تمدن غرب است.
مسئله حجاب یک مسئله فوق مسائل امنیتی است یک مسئله تمدن سازی شده است غرب می خواهد فرهنگ خود را بر همه جا حاکم کند. فرهنگ غرب برهنگی است.
آنها می خواهند همان فساد و بی بندوباری که خودشان گرفتار آن شده اند به کشورهای اسلامی صادر کنند و ما این را نمی خواهیم. این چیزی است که برای زندگی اجتماعی مضر است هرجا که باشد مضر است حتی برای خود آنها زن حجاب خودش را حفظ می کند و مردم ما چادر را انتخاب کرده اند.
ما هیچ وقت نگفتیم حتما چادر باشد و غیرچادر نباشد گفته ایم چادر بهتر است اما زنان ما می خواهند حجاب را حفظ کنند اما چادر یک چیز ایرانی است و لباس ملی ماست.
با حجابتان با خدا عشق بازی کنید. به هیچ چیز دیگری احتیاج ندارید غیر حجاب که به خدا برسید: من می خواهم برای خدا حجاب به سر کنم.
می فرماید تا وقتی که به خاطر چشم دیگران در یک لباس هستید، اصلا خداوند به شما نگاه نمی کند. وقتی حجاب می پوشید برای چه کسی است؟ معلوم است که برای خداست پس خدا شما را در آن موقع نگاه می کند.

/ 6 نظر / 39 بازدید
سارينا

سلااااام مطمئنم اگه به من سر بزني پشيمون نميشي!امتحان کن

میرسایت

سلام خوبی؟ وبلاگتو دیدم خیلی قشنگ بود. دوستش داشتم. چرا به سایت تبدیلش نمیکنی که با کلاس باشه؟ اگه میخواهی تبدیلش کنی یه سر به سایتم بزن اصلا کلن خوشحال میشم به سایتم هم یه سر بزنی http://mirsite.ir کلی میتونیم با هم همکاری داشته باشیم اگر هم دوست داشتی با هم تبادل لینک و تبادل بنر کنیم راستی با خرید نرم افزار وایبر از ما می تونی روزانه شغل و خدماتت یا ادرس سایتت را به 20ملیون وایبر فعال ارسال کنی مبلغش هم خیلی کمه اگه کاری داشتی بهم زنگ بزن 09121596033 عاشقانه و بیصبرانه منتظرتم http://mirsite.ir میرسایت info@mirsite.ir http://mirsite.ir

عليرضاهوشمندجانبازوخادم ايثارگران اهواز

جانبازی که 24سال بعد حافظه اش را با توسل به دست آورد متن مصاحبه شهیدنیوز با جانباز محمدی کمال‌آبادی بزرگوار : وضعیت جانبازی‌تان چطور بود؟ اینکه حافظه‌تان را از دست داده بودید چه مشکلاتی را برایتان پدید آورد؟ همان طور که گفتم موج‌گرفتگی باعث شد تا علاوه بر از بین رفتن قدرت شنوایی یکی از گوش‌هایم، توی سرم صدای زنگی می‌شنیدم که هنوز هم با من است. این حالت گیجی و صدای زنگ باعث می‌شد که دیگر نتوانم از قدرت حافظه‌ام به خوبی استفاده کنم. چرا که نمی‌توانستم ذهنم را متمرکز کنم. با چنین وضعیتی رفته‌رفته از جامعه طرد شدم. همان زمان دستفروشی می‌کردم. پارچه می‌فروختم و کافی بود یک نفر از من خرید کند و مثلاً بگوید پارچه را می‌برم خانه اگر خوب نبود پس می‌آورم. او می‌رفت و همین که جلوی چشمم محو می‌شد به کلی فراموشش می‌کردم و عواقب این فراموشی دردسرساز می‌شد. یا در مقطعی عضو شورای روستایمان شدم. مردم از من انتظاراتی داشتند و خواسته‌هایشان را مطرح می‌کردند. من چون توانایی تمرکز ذهنی نداشتم، به جای اینکه به خواسته‌شان توجه کنم می‌گفتم: می‌خواستید به من رای ندهید! خودم هم می‌دانستم که حرفم غیر‌منطقی است ولی دست خودم نبود. این

عليرضاهوشمندجانبازوخادم ايثارگران اهواز

السلام علیک ِ یا حضرت زینب کبری سلام الله علیها ---- عرض تبریک محضر مقدس مولا جانمان در خجسته روز میلاد بانوی کربلا پرستار دل های زخم دیده خرابه های شام و در فرخنده روز گرامیداشت مقام پرستار، یاد همه پرستاران صحنه جهاد و نبرد را گرامی ميداریم . . میلاد نور بر شما مبارک باد از طرف وبلاگهاي مركز هماهنگي كانون هاي فرهنگي ايثارگران و مركز رزمندگان دفاع مقدس و بسيجيان نسل حاضر و كانون فرهنگي اجتماعي ايثارگران دفاع مقدس و يا اباصالح المهدي ادركني و وبلاگ ساعتي پاي درد دل جانبازان و وبلاگ خادمين صادقيون رفسنجان .التماس دعا

گل نرگس

يادمان باشد اگر تنگي دل غوغا کرد ، مهدي فاطمه تنهاست،از او ياد کنيم! روزي در برگه تقويم خواهند نگاشت تعطيل رسمي -روز ظهور حضرت ولي عصر(ع) اللهم عجل لوليک الفرج مولانا صاحب الزمان(عج)