شمیم یاس
منو وبلاگ
نويسندگان
دوستان من

خبرگزاری فارس: نامه‌ای به امام زمان(عج)صاحب من و ای سید من! این مردم از بهترین‌های جهانند، اینان بعد از حماسه حضور، حماسه سیاسی خواهند آفرید و سره را از ناسره تشخیص می‌دهند.

نظر یادت نره همسنگر
 

امام من سلامصاحب من سلامامید و آینده من سلاماکنون که غبار چنان بلند است که دیگر خودی را از غیرخودی نمی‌توان تشخیص داد.مدعیان ارتباط با شما، در مقابل حق ایستاده‌اندآنان که با ادعای پاکدستی، بیت‌المال را به تاراج بردندآنان که دست بیعت دادند و همان جا بیعت شکستندآنان که دروغ و خودشیفتگی کرشان کرد تا آنجایی که صدای فقرا را نمی‌شنوندآنان که خود را خدمتگزار می‌دانند و به جز به خود و فرقه انحراف به هیچ کسی خدمتی نکرده‌اندآنان که سالهاست شمشیرهای‌شان را تیز کرده‌اند و حال در میدان حاضر شده‌اندآنان که برای بقای خود حاضرند آبروها و خون‌ها ریخته شودآنان که با دشمنان خارجی قسم خورده بیعت کرده‌اندآنان که علاقه به دنیا و ریاست کورشان کردههمه در سپاهی هستند که خود را خودی می‌دانند.همه نشانه‌ها گویای فتنه‌ای عظیم‌تر است.آقای من، صاحب من و ای سید من!این مردم از بهترین‌های جهانند و همیشه در حال حماسه‌آفرینی هستند و بعد از حماسه حضور، حماسه سیاسی خواهند آفرید، سره را از ناسره تشخیص می‌دهند و هنوز هم جان خود را در طبق اخلاص می‌گذارند.اما آن مردم‌فریبان ماسک‌ خود را به دیگری قرض می‌دهند.ما را شما دعا کن، دعا کنید که خدا بصیرتی به ما دهد تا به ندای هل من ناصر ینصرنی پیشوای‌مان، امام‌مان و جانشین‌تان، خوب پاسخ دهیم و در امتحان الهی دیگری که امتحانی بسیار سخت‌تر از قبل است پیروز خارج شویم. دعا کنید بتوانیم حماسه‌آفرین باشیم.


برچسب‌ها: حماسه, انتخابات, نامه, امام زمان
| ۱۳٩٢/٢/۳۱ | | ۸:٠٦ ‎ق.ظ | | شمیم یاس |
درباره وب


قلب من قالی خداست/ تاروپودش از پر فرشته هاست/ پهن کرده او دل مرا در اتاق کوچکی در آسمان خراش آفتاب/ برق می زند قالی قشنگ و نو نوار من/ از تلاش آفتاب

سایر امکانات